207. saade: Karu ärkas talveunest! Kas Prins viib Vapruse ka meistriks?

JAGA:


Premium liigas on kolm vooru lõpuks ära mängitud. Kas hakkame juba uljaid järeldusi tegema? Kõige kõrgemalt lendavad Flora, Levadia ja … Pärnu Vaprus! Eesti koondis lükkab käima uue valiksarja, mida oodata? Soccernet.ee ajakirjanikud Kasper Elissaar, Ott Järvela ja Kristjan Jaak Kangur arutavad.

Äkki saab nüüd lõpuks jalgpallist niimoodi rääkida, et ilmast enam juttu ei tee? Olgu, korraks teeme, aga siis läheb jalgpalliks ära. Igor Prinsi naasmine on toonud Pärnu Vaprusele punkte ja Premium liigasse värskust. Tervitame rõõmuga!

Sama käib ka Harju ja Kalevi kohta. Milline muudatus võis Kuressaarele kodus edu maksta? Mis on ometigi lahti Paidega? Kas Kaljul on nüüd kõik hästi või lonkab mäng endiselt? Kuidas peatada ainsana kolmest kolmega alustanud Florat?

Saate lõpus teeme sotid selgeks Gianni Infantino tuleviku osas. Põhjust on karta, et 2030. aasta MM võib toimuda Saudi Araabias. Eesti koondis lükkab valikmängud käima Austrias, enne pannakse end aga proovile Ungari vastu. Küsimus number üks on enne neid mänge lihtne – kes alustab number kuue positsioonil?

Saatekava:

00:00 Taimi Paljakule pühendatud sissejuhatus
04:55 Premium liiga – kes on ennast ületanud, kes lati alt läinud?
54:10 Kuidas Infantinost lahti saada?
58:15 Mida oodata koondiseaknalt?

Veel

Pikk ette (ja ise järele)
Pikk ette (ja ise järele)https://soccernet.ee/teema/pikk-ette-ja-ise-jarele
Jalgpalliportaali Soccernet.ee taskuhäälingusaade "Pikk ette (ja ise järele)" võtab pulkadeks jalgpallimaailma kõige põletavamad teemad.

Hiljutised