204. saade | Suur ennustus: Flora tuleb meistriks, aga kes tippudest jääb medalita?

JAGA:


Soccernet.ee taskuhäälingu “Pikk ette (ja ise järele)” 204. saade võtab kokku dramaatilise superkarikafinaali, kus Paide alistas lõpusekundite väravast Flora. Kuna juba nädala lõpus läheb käima ka Premium liiga hooaeg, teeme ära ennustuse, kes millisel kohal lõpetab. Saate tegid Kasper Elissaar, Kristjan Jaak Kangur ja Ott Järvela.

Superkarikafinaal oli oma nime väärt, sest kvaliteeti oli jäise platsi tõttu vähevõitu, aga põnevust seda rohkem. Miks Flora edu käest andis? Ja kas Paide võitis tõesti tänu kohtunikele või oli Andrei Karhu vilepartii lihtsalt läbivalt kehv? Millele peab Paide rõhku panema, et liigamängudes samuti võite püüdma minna?

Mida arvata karikaloosist ning kes sai eurokoha heitluse mõttes enda kätte suurimad trumbid?

Suurema osa saatest moodustab aga uue hooaja ennustus. Kas uustulnuk Harju JK suudab vältida viimast kohta? Mida tähendab viimastel hooaegadel tabeli põhjas lõpetanud Pärnu Vaprusele peatreeneri Igor Prinsi käe alla minek?

Kolmik, kuhu kuuluvad Tartu Tammeka, Tallinna Kalev ja Narva Trans, heitles mullu väga võrdselt ja meie ennustuse järgi tehakse täpselt sama ka tänavu. Nagu selgub, on kõigil kolmel saates osalejal täpse järjekorra suhtes eriarvamus!

Kuressaare seevastu mingeid üllatusi ei paku, aga kas nad on mullusega võrreldes nõrgemad või tugevamad ja miks? Kas Nõmme Kalju sekkub tänavu medalimängu? Millest või õigemini kellest sõltub Paide võimalik edu ja ebaedu?

Levadia osas on küsimärke palju, aga Järvela ennustab, et nad ei saa medalitki. Mispärast ning mida arvavad sellest Elissaar ja Kangur? Soosik number üks on aga üksmeelse arvamuse kohaselt ikkagi Flora.

00:00 Superkarikafinaali järelkajad
18:15 Karikaloos ja mõju eurokohtadele
27:20 Uue liigahooaja ennustus

Veel

Pikk ette (ja ise järele)
Pikk ette (ja ise järele)https://soccernet.ee/teema/pikk-ette-ja-ise-jarele
Jalgpalliportaali Soccernet.ee taskuhäälingusaade "Pikk ette (ja ise järele)" võtab pulkadeks jalgpallimaailma kõige põletavamad teemad.

Populaarsed

Hiljutised