198. saade: Kas Vassiljev tuleks koondisest eemaldada? EJL-il tasub vastus valmis mõelda

JAGA:


Soccernet.ee taskuhäälingu „Pikk ette (ja ise järele)“ värske episood võtab luubi alla Eesti koondise jaanuarikuise laagri. Saate tegid Kasper Elissaar, Kristjan Jaak Kangur ja Ott Järvela.

Eesti on soomlased nüüd juba ühtekokku kolmel korral järjest alistanud. Koondise viimane kaotus pärineb maailmameistrilt Argentinalt – seejärel on kaheksa mängu võidetud või viigistatud. Millise mulje jättis matš Soomega ning mida õpetas seekordne treeninglaager?

Eesti sai 10 uut koondislast. Kuidas keegi hakkama sai, keda näeme veel ja kelle jaoks on mängud mängitud? Vaatame otsa kõikide debütantide sooritusele. Thomas Häberli võiduprotsent on 45,5 ning ka FIFA akna välistes maavõistlustes jahtis ta võitu. Miks ja mis sellega kaasneb?

Fotoskandaal ei ole vaibunud ning möödunud nädalal valati mingite nurkade alt õli veelgi tulle. Eesti Jalgpalli Liidul tuleb valmis mõelda vastused küsimustele, kas Konstantin Vassiljev tuleks koondisest eemaldada. Avalik arvamus kõlab neil teemadel üha valjemalt.

Möödunud nädalal pidasid Eesti tippklubid oma esimesi treeningmänge. Mida nägime ja mida neist üldse välja lugeda saab?

Veel

Pikk ette (ja ise järele)
Pikk ette (ja ise järele)https://soccernet.ee/teema/pikk-ette-ja-ise-jarele
Jalgpalliportaali Soccernet.ee taskuhäälingusaade "Pikk ette (ja ise järele)" võtab pulkadeks jalgpallimaailma kõige põletavamad teemad.

Populaarsed

Hiljutised