195. saade: Respekt, Brent! Meil on nüüd päris power couple!

JAGA:


MM on läbi, aga see ei tähenda, et jalgpall oleks selleks aastaks otsa saanud.

Samuti jätkab jalkalainel “Pikk ette (ja ise järele)” taskuhääling, mis nüüd ka video kujul olemas.

Millest seekord juttu?

Võtame kokku 2022. aasta, keskendudes Premium liigale, Premier League’ile, Bundesligale, Meistrite liigale ja koondise tegemistele.

1. Premium liiga on juba ammu läbi ning pigem saab rääkida uuest aastast. Teisalt on näha, et vana aasta muster kordub ka uuel hooajal. Jalgpalli üle ei saa otsustada ainult kontoris!

2. Inglismaal pole enam Cristiano Ronaldot. Kas Portugali ründetuus võttis tõesti kõigi pilgud endale ja kas nüüd saame ka jalgpalli vaadata? Premier League’i rahaline muskel on võrreldes teiste liigadega hullumeelne, aga taustal on paistmas suur mure.

3. Premier League’i eksperdid hindavad kõrgelt vutiromantikat, mida pakub Bundesliga. Kas ühel hetkel liiguvad ka Saksamaal eetika ja edu piirid üksteisele lähemale? Saksamaa jalgpall on kriisis! Kus on tulevased Neuerid ning tipptasemel keskkaitsjad?

4. UEFA Meistrite liiga üks suurimaid soosikuid on ikka Manchester City, PSG edu pärsib vales liigas mängimine.

5. Eesti koondise aasta oli… lätlased tegid üldse nii ja rahvast on neil ka staadionil! Miks meil noori pole? Kostja jookseb nad ju üle! Lõpuks on ikka nii, et kui võidame, siis oleme rahul. Kui kaotame, siis ongi kõik seal samuses.

Miks Brent respekti sai? Kuula saatest ise, aga siinkohal toonitame, et taskuhäälingu lõpp on täiesti siiras ja sarkasmi või nalja siit otsida ei tasu.

Head kuulamist ja vaatamist. Näeme aastal 2023!

Veel

Pikk ette (ja ise järele)
Pikk ette (ja ise järele)https://soccernet.ee/teema/pikk-ette-ja-ise-jarele
Jalgpalliportaali Soccernet.ee taskuhäälingusaade "Pikk ette (ja ise järele)" võtab pulkadeks jalgpallimaailma kõige põletavamad teemad.

Populaarsed

Hiljutised