178. saade: Paidest sai Eesti lipulaev: jalgpallis on loll see, kes jätab unistamata

JAGA:


Soccernet.ee taskuhäälingu “Pikk ette (ja ise järele)” värske osa võtab luubi alla Paide ajaloolise edasipääsu Konverentsiliigas ja Levadia kuulsusetu langemise. Juttu tuleb ka Premium liigast ja haarava lõpplahenduse saanud naiste EM-finaalturniirist. Saate tegid Kasper Elissaar, Ott Järvela ja Kristjan Jaak Kangur.

Paide Linnameeskond tegi ajalugu ja jõudis Konverentsiliigas kolmandasse eelringi. Taas tõid edu penaltid, tark roteerimine ja oma plaanile kindlaks jäämine (alates 2:00). Mitte kuigi ammu oli Karel Voolaid kriitikute halastamatu tule all, nüüdseks on ta end treenerina rehabiliteerinud. Mida tulevik Paide juhendajale tuua võiks (alates 11:00)?

Mida oodata Paide ja Anderlcehti kohtumisest? Protsendimeister Järvela on välja arvutanud võimaliku edasipääsemise tõenäosuse, aga mis peab selleks juhtuma, et kodumängu õhtu õnnestuks (alates 15:20)?

Eesti meistri Levadia euroteekond sai paraku otsa, sest kahe mängu kokkuvõttes jäädi maltalaste Hiberniansile alla. Mis Levadiat Euroopas alt vedas (alates 30:00)? Kuidas siit edasi minna ning milliseks hinnata Levadia tegutsemist suvises üleminekuaknas? Miks ei suudeta enda juurde tõmmata noori Eesti mängijaid (alates 39:00)?

Premium liigaski peeti üle pika aja täisvoor, kus soosikutest suurimas hädas oli Flora. Mis on selle taga, et viimased 36 mängu siiski kaotuseta püsitakse (alates 49:00)? Vooru suurim lustija oli Tallinna Kalev, kelle edu võis samas ette aimata (alates 53:25).

Naiste Euroopa meistriks krooniti esmakordselt Inglismaa. Mis oli edu taga (alates 58:40)? Samas on naiste jalgpallis jätkuvalt ka valupunkte, millega tuleb edukast finaalturniirist hoolimata järjekindlalt edasi tegeleda (alates 1.05:00).

Veel

Pikk ette (ja ise järele)
Pikk ette (ja ise järele)https://soccernet.ee/teema/pikk-ette-ja-ise-jarele
Jalgpalliportaali Soccernet.ee taskuhäälingusaade "Pikk ette (ja ise järele)" võtab pulkadeks jalgpallimaailma kõige põletavamad teemad.

Hiljutised