171. saade: Koondis keeras emotsionaalse fooni pahupidi. Kas Häberli vangerdused jäävad jõusse?

JAGA:


Soccernet.ee taskuhäälingu “Pikk ette (ja ise järele)” värskes osas on luubi all Eesti koondis. Saate tegid Kasper Elissaar ja Martti Kallas Tallinnast ning Ott Järvela ja Kris Ilves Tiranast.

Saadet alustame juttudega Albaania mängust. Millised on muljed ning mida arvata peatreener Thomas Häberli ootamatutest vangerdustest? Kes kuidas oma võimaluse ära kasutas ning kas oleks tulnud veelgi rohkem katsetada? Milline emotsionaalne foon saadab sinisärke?

Alates 18:00 on teemaks Rahvuste liiga lahing Maltaga. Millised olid emotsioonid selle hilise võidu järel? Kas tulemus andestab puudujäägid mängupildis? Mis hinne anda Rahvuste liiga esimestele duellidele?

Alates 28:00 arutame, kas oleks pidanud kaasama rohkem noori, kui noortekoondiste tulemused on mudas? Kas Konstantin Vassiljev tuleks jõuga välja vahetada, kui selleks tegelikult vajadust pole?

Alates 38:00 menetleme ootamatuid muudatusi rünnakul. Kas ründeosakond kujundati juuniga ringi? Miks kaotas senine absoluutne põhimees Vladislav Kreida oma koha keskväljal? Alates 48:00 anname hinnangu juunikuisele koondiseaknale.

Saate lõpetuseks (alates 55:40) vaatame põgusalt otsa loosimisele, mis tõi Eesti klubidele vastased eurosarjas. Kuidas läks?

Veel

Pikk ette (ja ise järele)
Pikk ette (ja ise järele)https://soccernet.ee/teema/pikk-ette-ja-ise-jarele
Jalgpalliportaali Soccernet.ee taskuhäälingusaade "Pikk ette (ja ise järele)" võtab pulkadeks jalgpallimaailma kõige põletavamad teemad.

Hiljutised