166. saade: Miks jäi Flora 210 minutiks nullile? Klavan tegi Paide-karjääri parimad mängud

JAGA:


Soccernet.ee taskuhäälingu “Pikk ette (ja ise järele)” 166. episood keskendub möödunud nädala Flora ja Paide duellidele, aga räägib mõistagi kõikidel olulistel teemadel. Saate tegid Kasper Elissaar, Kris Ilves ja Ott Järvela.

Saate avavad Järvela pajatused Inglismaa kultuurireisist, misjärel tuleb juttu nii Erik Sorgast kui Karol Metsast. Alates 9:40 suundume Flora ja Paide karikakohtumise ja liigamadina juurde. Paide sai kaitse kinni, suur teene on selles Ragnar Klavanil ja Mihkel Aksalul. Kas Flora hoog on raugenud? Mis värk oli Henrik Ojamaa punasega? Mida oodata karikafinaalist, kus edasilükkamiste tõttu pole Paide vastane veel selgunud?

Alates 22:55 räägime Flora ja Kiievi Dinamo kohtumisest – tähendusest, taustast, aust ning mõjust. Aga ka Premium liiga mängu edasilükkamisest. Alates 27:00 on teemaks gripipuhangust läbi tulnud Nõmme Kalju ja Tartu Tammeka kohtumine, aga ka Miguel Santosele osaks saanud trahv ja kuu parima tiitlita jäänud Kaspar Paur.

Alates 38:30 on fookuses Pärnu Vaprus, Kuressaare, TJK Legion ja Narva Trans. Alates 43:35 räägime Kadrioru staadioni murust ning sellel toimunud Kalevi ja Levadia madinast. Teemapunktidena kuuluvad segmenti kohtunikud, Daniel Meijel ja Ain Tammus.

Alates 54:05 kiidame nädalavahetuse kangelasi Jana Pipart ja Lisette Pentineni. Alates 57:25 vaatame tagasi Meistrite liiga poolfinaalidele ning ette eesootavale Inglismaa karikafinaalile. Mis aitas Real Madridi? Kas Pep Guardiola astus taas ämbrisse? Kui tõenäoline on Liverpooli nelja karika võitmine?

Veel

Pikk ette (ja ise järele)
Pikk ette (ja ise järele)https://soccernet.ee/teema/pikk-ette-ja-ise-jarele
Jalgpalliportaali Soccernet.ee taskuhäälingusaade "Pikk ette (ja ise järele)" võtab pulkadeks jalgpallimaailma kõige põletavamad teemad.

Hiljutised