126. saade: Natho üleminek üllatas kõiki, aga kuidas nad Beglarišviliga koos väljakule mahuvad?

JAGA:


Soccernet.ee taskuhäälingu “Pikk ette (ja ise järele)” värskes osas on luubi all koduse üleminekuakna viimane päev. Kes võitis, kes kaotas? Samuti teeme juttu Flora jätkuvast ja Levadia lõppenud euroteekonnast ning Premium liiga kohtumistest. Saate tegid Kristjan Jaak Kangur, Kris Ilves ja Rasmus Voolaid.

Akna viimasel päeval rabas kõiki tabelijuht FCI Levadia, kes tõi Nõmme Kalju ridadest endale Amir Natho. Tegu on kahtlemata väga väärt mängumehega, ent kuidas ta Levadia niigi osavatest meestest kubisevasse ründeliini sobitub?

Flora teekond sai Meistrite liigas otsa ja selles oli arvestatav roll ka kohtunike suures prohmakas. Levadia langes sootuks konkurentsist ja võiks samuti kohtunikku süüdistada, aga kas ainult? Ning miks oleks Eesti jalgpallile palju parem, kui eurolootused ei jääks aastast aastasse vaid ühe klubi õlule?

Premium liigas lõppes Paide ja Flora suur mäng viigiga. Miks on Paidel siiski endiselt lootust liidreid püüda? Mis toimub Narva Transi väravavahtidega, mis annab lootust Tammekale ja mis Tulevikule? Kuidas on Pärnu Vaprus kõiki üllatanud ja miks väärib Nõmme Kalju kiitust?

Saate lõpus teeme juttu ka Karol Metsast ja teistest välismaal mängivatest eestlastest, kelle puhul valmistab suurimat rõõmu see, et nad saavad korralikult mänguminuteid. Aga nagu ikka, on ka üks murekoht…

Veel

Pikk ette (ja ise järele)
Pikk ette (ja ise järele)https://soccernet.ee/teema/pikk-ette-ja-ise-jarele
Jalgpalliportaali Soccernet.ee taskuhäälingusaade "Pikk ette (ja ise järele)" võtab pulkadeks jalgpallimaailma kõige põletavamad teemad.

Populaarsed

Hiljutised