Naistejutud 348 164cm pikkune naine kaotas kolmandiku kaalust: «Proovisin küll liikuda ja paremini süüa, aga aitas alles…»

JAGA:


Ingela Virkus on väike kaunis naine, keda näeb igal tööpäeval Telehommikus uudisteankru rollis. Keegi ei usuks, et seesama vaevalt suhkrukoti kaalus naine oli vaid mõne aasta eest 20 kilo raskem ning endaga pahuksis. "Vihkasin oma keha täielikult," tunnistab Ingela. "Ma vältisin üritusi, peitusin kodu pimedusse, ma ei tahtnud, et keegi mind näeks."
Kõige hullem oli see, et kaal lisandus täiesti märkamatult ja ehmatas naise, kes varem võis kõike süüa, korralikult ära. Ingela asus kaaluga innukalt võitlema ja juhtus see, mis paljudel – stress kasvas, kaal ei mõelnudki kaduda!

Kuidas lisakilod tulid? Kuidas need enesetunnet mõjutasid? Ja mis viimaks aitas?
Ingela Virkus räägib väga siiralt ja ausalt oma isiklikke läbielamisi 164cm kohta liiga raskena tundunud kehas. Usu, see võib adata ka sind!
Kuid saadet tehes kohtusime ka sõnalise julmuse ja hoolimatusega, mida meie ümber on lubamatult palju! Armsad inimesed, ka sõnad lõhuvad! Te ei kujuta ette kui palju mõni lause haiget teeb…

Kui sind huvitavad kaaluteemad, siis kuula ära ka episoodid:
287: Sajakilone eestlane kaotas nagu naksti 20 kilo. Kuidas? [Stuudios Rain Vainik](https://digiajakirjad.postimees.ee/7724023/naistejutud-sajakilone-eestlane-kaotas-nagu-naksti-20-kilo-kuidas-ta-seda-tegi)

293: "Sa oled liiga paks! Mul ei kõlba sinuga välja minna!" [Stuudios Heidi Ruul](https://digiajakirjad.postimees.ee/7752273/naistejutud-eesti-mees-utles-oma-naisele-sa-oled-liiga-paks-mul-ei-kolba-sinuga-valja-minna)

Pikemalt saad lugeda [DIGIAJAKIRJAD](https://digiajakirjad.postimees.ee/)
Kõik saate "Naistejutud" osad saad järele kuulata [Pleierist](https://postimees.pleier.ee/podcast/naistejutud)
Leia meid [instagramist](https://www.instagram.com/kristinaherodes)
[Facebookist](https://www.facebook.com/naistejutudpodcast)
Ingela Virkust saad näha Kanal 2 [Telehommikus](https://kanal2.ee/et/t/9644/telehommik)

Veel

Naistejutud
Naistejutud
Stuudios on naised! Räägime kõigest, mis parajasti hingel - kõik, mis meelel, see ka keelel! Saated on eetris siin ja portaalis Sõbranna.ee igal laupäeval.

Populaarsed

Hiljutised