Naistejutud 336 Silja Siller: palju konni tuli suudelda, enne kui armastuse leidsin

JAGA:


Räägime deitimisest. Head eestikeelset sõna selle kohta pole, sest kohtamas käimine on kohmakas ja ringi tõmbamine hinnanguline. Kuid olgem ausad – kohmakavõitu on ka meie oskused deitimise osas! Miks nii palju kohtinguid untsu läheb? Kuidas häälestuda nii, et uue inimesega kokku saamist päriselt nautida? Kuidas leida enda kõrvale inimene, keda armastada? Valentininädal on aasta kõige armunäljasem ja kergemeelsem, niisiis räägime deitimisest ülivärvika kohtamiste ajalooga naise Silja Silleriga. Silja on käinud läbi tulest ja veest ning on täna särav rõõmusaadik mehe kõrval, kes talle pisarad silmis südamepõhjast tunnistab: "Ma lihtsalt nii-nii väga armastan sind!"

Armsad sõbrad! Naistejutud saated ja põnevad pikad lood leiad nüüd siit: [Postimees DIGIAJAKIRJAD](https://digiajakirjad.postimees.ee/)
Kõik saate "Naistejutud" osad saad järele kuulata [Pleierist](https://postimees.pleier.ee/podcast/naistejutud)
Leia meid [instagramist](https://www.instagram.com/kristinaherodes)
[Facebookist](https://www.facebook.com/naistejutudpodcast)
Loe pikka lugu [Postimees Naine](https://naine.postimees.ee/)
Silja Silleri leiad [tema kodulehelt](https://www.mypinksunshine.com/) Siin Silja tuliuus raamat [Rõõmu 50 roosat varjundit](https://www.apollo.ee/roomu-50-roosat-varjundit.html) ja [podcast](https://open.spotify.com/show/7KPNovFpZtPZyuObFT1ox7?si=1c45fcee3e29487b&nd=1&dlsi=a0dc425228f448b5)

Veel

Naistejutud
Naistejutud
Stuudios on naised! Räägime kõigest, mis parajasti hingel - kõik, mis meelel, see ka keelel! Saated on eetris siin ja portaalis Sõbranna.ee igal laupäeval.

Populaarsed

Hiljutised