Naistejutud 335 Perelepitaja Kaido Taim: mitte petmine ei hävita suhet, vaid sellest rääkimine

JAGA:


"Ta leidis teise!" "Ta pettis mind!" Vahel tundub, et petmine on peamine põhjus, miks suhted purunevad. Perelepitaja Kaido Taim leiab, et see pole nii. Asi pole petmises, vaid selles, mida me edasi teeme. Kuidas on peale petmist võimalik suhet jätkata? Mida ütleb petmine suhte kohta kui see juhtub? Kas rääkida või vaikida? Kuula saadet – Kaido Taimel on rikkalikult elukogemust, tasakaalukat tarkust ja väga huvitav vaade.

Kallid kuulajad, Kaido Taim on käinud saates "Naistejutud" ka varem, leia episood number 326 – See räägib memmekatest ja sellest, mis mehele suhtes kõige olulisem on. Leiad selle [siit](https://digiajakirjad.postimees.ee/7898198/naistejutud-perelepitaja-kaido-taim-mehele-on-suhtes-koige-olulisem-et-naine) Seda klikkis 81 499 inimest, ehk midagi seal tõenäoliselt kuulamisväärset leidub, võib-olla ka sinu jaoks.
Peaosas on ka sel korral perelepitaja Kaido Taim, saatejuht Kristina Herodes.
Armsad sõbrad! Naistejutud saated ja põnevad pikad lood leiad nüüd siit: [Postimees DIGIAJAKIRJAD](https://digiajakirjad.postimees.ee/)
Kõik saate "Naistejutud" osad saad järele kuulata [Pleierist](https://postimees.pleier.ee/podcast/naistejutud)
Leia meid [instagramist](https://www.instagram.com/kristinaherodes)
[Facebookist](https://www.facebook.com/naistejutudpodcast)
Loe pikka lugu [Postimees Naine](https://naine.postimees.ee/)
Perelepitaja Kaido Taimega saad ühendust tema [kodulehe kaudu](https://lepitaja.eu/)

Veel

Naistejutud
Naistejutud
Stuudios on naised! Räägime kõigest, mis parajasti hingel - kõik, mis meelel, see ka keelel! Saated on eetris siin ja portaalis Sõbranna.ee igal laupäeval.

Populaarsed

Hiljutised