Naistejutud 332: Heidi Hanso ja Taavi Püüa leegitsev armastus – mida kirglikud paarid oma suhtes tegelikult teevad?

JAGA:


Mis saab suhtes seal kus romantilised filmid ja muinasjutud lõppevad? Siis lähevad armastajad teraapiasse! Sest mida ausam on suhe ja ehedam lähedus, seda enam toob kallim välja inimese varjupoole ning maha maetud emotsioonid. Jah, see on valus. Aga ole tänulik! See on võimalus!
Udujutt igavesest õnnest, kus kõik sujub sõnadeta ja iseenesest, tugineb sellele, et muinasjutt sai seal läbi. Kui see kestaks, läheks ka prints ja printsess teraapiasse ning õpiks iseennast ning oma armsamat sügavuti tundma.
Stuudios on Heidi Hanso ja Taavi Püüa, Naistejuttude kuulajatele tuttavad kirglikud armastajad, kes tähistavad juba teist aastat üheskoos. Saade on hingeliigutavalt aus ja armastusest tulvil.
Saatejuht Kristina Herodes.
Varasemad osad Heidi-Taavi leegitseva armastuse järjeloost saad järele kuulata siit:
[Kuidas Heidi leidis elu armastuse?](https://naine.postimees.ee/7498006/naistejutud-kuidas-heidi-hanso-leidis-oma-elu-armastuse-tajusin-et-see-paljaste-jalgadega-poiss-kes-mind-kahe-sulanud-jaatisega-ootas-ongi-minu-mees)
[Õnneliku suhte valem: seksige palju, aga kõige tähtsam on hoopis…](https://naine.postimees.ee/7547083/naistejutud-onneliku-suhte-valem-seksige-palju-aga-koige-tahtsam-on-hoopis)

***
Suured uudised, armsad sõbrad! Naistejutud saated ja põnevad pikad lood leiad nüüd siit: [Postimees DIGIAJAKIRJAD](https://digiajakirjad.postimees.ee/)
Kõik saate "Naistejutud" osad saad järele kuulata [Pleierist](https://postimees.pleier.ee/podcast/naistejutud)
Leia meid [instagramist](https://www.instagram.com/kristinaherodes)
[Facebookist](https://www.facebook.com/naistejutudpodcast)
Loe pikka lugu [Postimees Naine](https://naine.postimees.ee/)

Veel

Naistejutud
Naistejutud
Stuudios on naised! Räägime kõigest, mis parajasti hingel - kõik, mis meelel, see ka keelel! Saated on eetris siin ja portaalis Sõbranna.ee igal laupäeval.

Populaarsed

Hiljutised