Naistejutud 330 Lisette pihtimus: «Ta oli õrnalt vägivaldne. Eluohtlik ju polnud…»

JAGA:


Lisette on 25-aastane tüdruk, kest otsib võimalust elada aeglast elu. Mida see tähendab? Sisemist rahu. Kuidas nii noor, kaunis naine selleni jõudis? Lisette elu on täis kannatusi, traumasid, kohutavaid suhteid ja sügavat valu. Tal on olnud armusuhe vägivallatseja, sotsiopaadi ja sugukülma mehega. Ta teab, mis on manipuleerimine ja julmus. Kõige krooniks veel õnnetus, mille tagajärjel tuli uuesti kõndima õppida. Lisette lugu on kirju nagu lapitekk. Kuidas ta sellest kõigest eluga välja tuli ja rahuni jõudis? Kuula, saad teada. Saade on täis hingekraapivalt valusaid lugusid, aga ka sügavaid taipamisi. Tule meiega! Milliseid tundeid saate tekitas? Kas midagi tuli tuttav ette ka enda elust? Kirjuta Kristinkale [messengeri ](https://www.facebook.com/kristina.herodes),[instagrami](https://www.instagram.com/direct/inbox/) või [email protected]
***
Suured uudised, armsad sõbrad! Naistejutud saated ja põnevad pikad lood leiad nüüd siit: [Postimees DIGIAJAKIRJAD](https://digiajakirjad.postimees.ee/)
Kõik saate "Naistejutud" osad saad järele kuulata [Pleierist](https://postimees.pleier.ee/podcast/naistejutud)
Leia meid [instagramist](https://www.instagram.com/kristinaherodes)
[Facebookist](https://www.facebook.com/naistejutudpodcast)
Loe pikka lugu [Postimees Naine](https://naine.postimees.ee/)
Võrratult ausa saatekülalise Lisette leiad Instagramist [kodu](https://www.instagram.com/liisukodu) ja [loomingu](https://www.instagram.com/ettieknits) lehelt.
Aeglase elustiili kohta saad juurde lugeda [siit](https://slowlivingldn.com/what-is-slow-living/)

Veel

Naistejutud
Naistejutud
Stuudios on naised! Räägime kõigest, mis parajasti hingel - kõik, mis meelel, see ka keelel! Saated on eetris siin ja portaalis Sõbranna.ee igal laupäeval.

Populaarsed

Hiljutised