Naistejutud 326 «Mu mees on täielik memmekas!» Mis aitab?

JAGA:


Miks mehed on memmekad? See uisa-päisa loobitav silt peidab palju sügavamat traagikat. Mida see tähendab? Miks sisemist nõrkust nii tihti primitiivse käitumisega maskeeritakse? Ükski tugev mees ei kõvata kodus ega röögi oma naise peale. Seda teeb ainult…

Stuudios on psühholoogilise kriisiabi asjatundja Kaido Taim. Kuula – saad väga ootamatu vaate sellele levinud väljendile "memmekas". Räägime ka mehelikkusest.

Armsad kuulajad, see on teie poolt mitu korda soovitud teema, mis ootas seni õiget meest seda avama. "Väga oleks vaja rääkida meestest, kes on täielikud memmepojad. Sõpradega kõvatavad ja kraaklevad, aga suureks kasvamisest keelduvad. Teevad lapsi vasakule-paremale, aga vastutust ei võta! Naist katsuvad alla suruda, sest nii nõrk on see sisemine mehike tegelikult." Saatest leiab palju vastuseid, julgustust ja sügavat suhtetarkust.

Kõik saate "Naistejutud" osad saad järele kuulata [siit](https://postimees.pleier.ee/podcast/naistejutud)
Leia meid [instagramist](https://www.instagram.com/kristinaherodes)
[Facebookist](https://www.facebook.com/naistejutudpodcast)
Loe pikka lugu [Postimees Naine](https://naine.postimees.ee/)
Perelepitaja Kaido Taime leiad [siit](https://lepitaja.eu/). Ja kirjutada saad talle [email protected]

Veel

Naistejutud
Naistejutud
Stuudios on naised! Räägime kõigest, mis parajasti hingel - kõik, mis meelel, see ka keelel! Saated on eetris siin ja portaalis Sõbranna.ee igal laupäeval.

Populaarsed

Hiljutised