Naistejutud 295: "Igaüks meie seast võib saada kümneid võimsaid orgasme. Ma ei vahetaks seda enam kunagi tavalise seksi vastu!"

JAGA:


Mis on kogu keha orgasm ja kuidas seda saada? Elame maailmas, kus siiani peetakse orgasmi "loteriivõiduks", mis meestele kerge, naistele keerulisem ja no mis sa teed, alati ei saa… See ei pea nii olema! Rahuldust ja naudingut suudab igaüks kogeda ja tal on täielik õigus seda ka soovida. Aga kuidas? Usu, see on lihtsam kui oskad arvata.
Stuudios läheb sel korral päris kuumaks, sest oma seksuaalseid kogemusi, soovitusi ja armastust jagavad tantraõpetajad Kristiina Saul ja Margus Sarmet. Saatejuht Kristina Herodes. Soovid enamat? Avasta enda jaoks [Tantrafest](https://tantrafest.ee/)6-9.juulil Laitses. Sündmus on kaameravaba ja meelemürgivaba. Tantrafestival annab võimaluse osaleda ja kogeda, kuid ei sunni millekski.
Kõik saate "Naistejutud" osad saad järele kuulata [siit](https://postimees.pleier.ee/podcast/naistejutud)
Leia meid [instagramist](https://www.instagram.com/kristinaherodes)
[Facebookist](https://www.facebook.com/naistejutudpodcast)
Loe pikemalt [Postimees Naine](https://naine.postimees.ee/)

Veel

Naistejutud
Naistejutud
Stuudios on naised! Räägime kõigest, mis parajasti hingel - kõik, mis meelel, see ka keelel! Saated on eetris siin ja portaalis Sõbranna.ee igal laupäeval.

Populaarsed

Hiljutised