Naistejutud 293: «Sa oled liiga paks! Mul ei kõlba sinuga välja minna!»

JAGA:


See oli tavaline pere, kes polnud koos ammu väljas käinud. Naine hoidis väikesi lapsi, mees käis üksi väljas. Kuni ta ühel hetkel lajatas: "Sa oled liiga paks! Mul ei kõlba sinuga välja minna!" Naine oli loomulikult täiesti löödud. "No mis siis on?! Ma olin ju lihtsalt aus," õigustas ennast mees. See on lugu elust. Ja see EI OLE koht, kus kõrvad lonti lasta ja ebaviisaka kohtlemisega leppida!
Naise peas tekkis lühis, et miks ta siis veel koduseks "kasutamiseks" kõlbab kui avalikult ennast tema kõrval näidata on häbi? Seksida on hea küll, aga teiste ette minna ei julge – naine ei vasta ju standardile! Mida mees sellise asja peale ootab – et teine paneks sekundiga kahvli käest ja kihutaks jooksma või jõusaali? Kas "ausus" õigustab mölakaks olemist? Kas mees tõesti arvab, et rasedusega juurde võtnud naine seda ise ei tea, et nii brutaalset kommentaari vajab?
Mida selle peale vastata? Kas kellegi teise keha arvustada on ok? See tuleb tuline saade, kus saad vastused kõigile neile küsimustele.
Eneseteadlikku ja oma kehas õnnelikku kevadet teile, kallid kuulajad!
Teema huvitas? Loe pikemalt ja põhjalikumalt [Postimees Naine veebist](https://naine.postimees.ee/7752273/naistejutud-mees-oma-naisele-sa-oled-liiga-paks-et-sinuga-kolbaks-valja-minna?preview_token=643e66a9a6bb3)
Kõik saate "Naistejutud" osad saad järele kuulata [siit](https://postimees.pleier.ee/podcast/naistejutud)
Leia meid [instagramist](https://www.instagram.com/kristinaherodes)
[Facebookist](https://www.facebook.com/naistejutudpodcast)
Loe pikemalt [Postimees Naine](https://naine.postimees.ee/)

Veel

Naistejutud
Naistejutud
Stuudios on naised! Räägime kõigest, mis parajasti hingel - kõik, mis meelel, see ka keelel! Saated on eetris siin ja portaalis Sõbranna.ee igal laupäeval.

Populaarsed

Hiljutised