Naistejutud 291: Õnneliku suhte valem: iga raske suhe tuleb meie ellu põhjusega!

JAGA:


Miks osad suhted on nii õnnetud, et neid on lausa raske taluda? Kas me üldse peame neid taluma? Ja miks meil on kalduvus kehva suhte kohale otsida uus ja veel hullem?

Pamela Maran jagab väga siiralt mitut valusat suhtekogemust ja mida neinde kaudu teada sai. "Iga raske suhe tuleb inimese ellu põhjusega," usub Pamela. ”Me avastame endas tänu sellele midagi, milleni me ilma kunagi ei jõuaks." Hoolimatu ja maha suruv partner võib tulla mitte meid hävitama, vaid hoopis õpetama oma tõelist tugevust mõistma.

Süveneme õnneliku suhte valemisse. See koosneb päris konkreetsetest asjadest, need on näha juba suhte alguses. Saatest saad õnneliku suhte retsepti komponendid teada.

Räägime ka maskidest, aususest ning julgusest. "Hästi valus on olla päris." Miks? Kuula, saad palju huvitavat teada. Saatekülaliseks on elujulgusest pakatav kirjutav joogaõpetaja Pamela Maran. Saatejuht Kristina Herodes.
Kõik saate "Naistejutud" osad saad järele kuulata [siit]
Pamela Maran. Kõik saate "Naistejutud" osad saad järele kuulata [siit](https://postimees.pleier.ee/podcast/naistejutud)
Leia meid [instagramist](https://www.instagram.com/kristinaherodes)
[Facebookist](https://www.facebook.com/naistejutudpodcast)
Loe pikemalt [Postimees Naine](https://naine.postimees.ee/)

Veel

Naistejutud
Naistejutud
Stuudios on naised! Räägime kõigest, mis parajasti hingel - kõik, mis meelel, see ka keelel! Saated on eetris siin ja portaalis Sõbranna.ee igal laupäeval.

Populaarsed

Hiljutised