Naistejutud 290: Lihtne, igapäevane tegevus aitab alla võtta ja vaimselt terve püsida – mis see on?

JAGA:


Vahel on olukord eluteel niivõrd ränk, et ainus asi, mis aidata saab, on nali. Nali pole mingi naljaasi – see on väga tõsine asi! Inimene, kes kaotab võime naerda ning eeskätt iseenda üle naerda, on tõenäoliselt haige. Kuid teistele teeb ta jälle palju nalja, sest maailmas ei ole mitte midagi naljakamat kui tüübid, kes iseennast maru tõsiselt võtavad. Kes palju naerab püsib sale, saab kenad kõhulihased, korraliku kopsumahu, tasakaalus ajukeemia ja veel palju muud kasulikku – kuula, saad teada. Hulk väärtuslikke asju on põhimõtteliselt tasuta saada!
Kallid kuulajad, olete mitmel korral kirjutanud, et "Naistejuttude" teemad on väga põnevad ja saated haaravad, aga küll oleks tore vahel Dakit ja Heidit ka kuulata. Täna ongi see päev – Naistejuttude algne kolmik koos. Saate staarid on Dagmar Lamp ja Heidi Ruul, saatejuht Kristina Herodes. Head 1. Aprilli teile, armas hingeperekond!
Kõik saate "Naistejutud" osad saad järele kuulata [siit](https://postimees.pleier.ee/podcast/naistejutud)
Leia meid [instagramist](https://www.instagram.com/kristinaherodes)
[Facebookist](https://www.facebook.com/naistejutudpodcast)
Loe pikemalt [Postimees Naine](https://naine.postimees.ee/)

Veel

Naistejutud
Naistejutud
Stuudios on naised! Räägime kõigest, mis parajasti hingel - kõik, mis meelel, see ka keelel! Saated on eetris siin ja portaalis Sõbranna.ee igal laupäeval.

Populaarsed

Hiljutised