Naistejutud 289: «Ta lubas pisarsilmi, et see on viimane kord, aga pettis taas…» Suhtepõrgust pääsedes õppis naine end väärtustama

JAGA:


Mida teha siis kui kallim leiab sinu kõrvale teise? Lubab, et see on viimane kord, aga petab taas… Isegi tugev inimene tunneb end reedetuna ja tema eneseusk saab hävitava hoobi. Mis mul siis puudu on? Miks minust ei piisa? Miks meie suhe pole partneri silmis nii hinnaline, et jätta see juhusuhte "peenraha" vastu vahetamata? See on uskumatult lihtne – leppida suhtes olukorraga, mis hakkab kild haaval inimese eneseväärikust sööma. Kuid sama lihtne on ennast taas väärtustama õppida. Saates on naine, kes on elanud läbi mõlemad kogemused ja õppinud armastust hindama. Ta särab täna nagu päike ning aitab sündmuste- ja pulmakorraldajana ka teistel paaridel oma õnne ja pühendumise otsust meeldejäävalt vormistada. Isiklikke kogemusi jagab väga siiralt ja ausalt Egerta Mändmets Reinsberg. Saatejuht Kristina Herodes.
Kõik saate "Naistejutud" osad saad järele kuulata [siit]
Pamela Maran. Kõik saate "Naistejutud" osad saad järele kuulata [siit](https://postimees.pleier.ee/podcast/naistejutud)
Leia meid [instagramist](https://www.instagram.com/kristinaherodes)
[Facebookist](https://www.facebook.com/naistejutudpodcast)
Loe pikemalt [Postimees Naine](https://naine.postimees.ee/)

Veel

Naistejutud
Naistejutud
Stuudios on naised! Räägime kõigest, mis parajasti hingel - kõik, mis meelel, see ka keelel! Saated on eetris siin ja portaalis Sõbranna.ee igal laupäeval.

Populaarsed

Hiljutised