Naistejutud 279 Kas ka sina kerjad armastust?

JAGA:


Armastuse kerjamine – mis see on? "No mina küll seda ei tee!" Enamikule meeldib enesekaitseks seda kuulutada. Kuid vaatame veidi lähemalt ja selgub – teeme küll. Kust ma tean? Minul endal oli kerjamine nii käpas, et mul oli selles lausa must vöö! Kuid enam ma seda ei tee ja nii uskumatu kui see ka pole – armastust on mu elus palju-palju rohkem.
Enamik inimesi kerjab armastust ühel või teisel moel ja just see on peamine põhjus, miks me seda ei saa. See võib tulla ostmise, manipuleerimise, väljapressimise, ohvri mängimise või lunimise vormis. Kuidas kerjamine lõpetada? Esiteks teadvusta endale, kuidas sa kerjad ja mis on selle taga.
Armastuse kerjamiseks on mitmeid viise – räägime need kõik praktiliste näidetega lahti, et oleks lihtsam aru saada. Räägime ka sellest, kuidas armastust päriselt leida ja taas uskuma hakata. Mitte enam armastust kerjata – seda suudab igaüks, ka sina!
Saates on taas külas Naistejuttude kuulajate poolt palavalt armastatud püsikülaline – enesearengu teejuht Eeva-Liisa Vahtra. Saatejuht Kristina Herodes.
Kõik saate "Naistejutud" osad saad järele kuulata [siit](https://postimees.pleier.ee/podcast/naistejutud)
Leia meid [instagramist](https://www.instagram.com/kristinaherodes)
[Facebookist](https://www.facebook.com/naistejutudpodcast)
Loe pikemalt [Postimees Naine](https://naine.postimees.ee/)

Veel

Naistejutud
Naistejutud
Stuudios on naised! Räägime kõigest, mis parajasti hingel - kõik, mis meelel, see ka keelel! Saated on eetris siin ja portaalis Sõbranna.ee igal laupäeval.

Populaarsed

Hiljutised