Naistejutud 250: Juubelisaade! Kuidas ära tunda õige hetk, mil öelda: «See on kõik! Ma nüüd lähen»

JAGA:


Kallid kuulajad, juba 250 saadet ja viis aastat üheskoos! Suur tänu ja suured kallistused teile. Saate teema tuleb otse hinge põhjast – mis värk on inimestega meie elus? Miks mõned meist maha jäetaks, aga teisi kogu elu südames kantakse? Miks lahkuminekut nii pagana palju haiget teevad? Miks meeleheitlik tunnete allasurumine mitte kunagi ei tööta? Kuida elu meile võimalusi esitleb, mida me märgata ei oska? "Sa räägid täna päris esoteerilist juttu, armas selgeltnägija-kristinka," tögavad Heidi ja Daki. Niisiis – kuulamine on taas täis nii siirust, huumorit kui inspiratsiooni. Muugime lahti palju olulisi küsimusi, tule meiega!
Juubelisaates on loomulikult kohal Naistejuttude algajataja Dagmar Lamp ja meie kõige targem ja ilusam liige Heidi Ruul. Saatejuht Kristina Herodes.
Sulle meeldis? Kõik Naistejuttude 250 põnevat ja üdini ehedat osa saad tasuta järele kuulata postimees.pleier.ee/podcast/naistejutud

Veel

Naistejutud
Naistejutud
Stuudios on naised! Räägime kõigest, mis parajasti hingel - kõik, mis meelel, see ka keelel! Saated on eetris siin ja portaalis Sõbranna.ee igal laupäeval.

Populaarsed

Hiljutised