Naistejutud 234. Millised teod on surmaotsus suhtele?

JAGA:


On terve rida tegusid, mida meid tõukab tegema isekus, haavumine, kius, soov oma õigust saada või lihtsalt oskamatus elutervelt reageerida. Need käitumised on tavalised, aga see ei muuda neid suhteid vähem lõhkuvaks ja kaaslast vähem kahjustavaks. Nii nagu ka õnnetud suhted, milles kuluvad ja kannatavad õnnetud inimesed, on paraku väga tavalised. Esimene mõistlik asi neile, kes soovivad suhteid hoida, on otsustavalt mitte teha neid asju, mis mõjuvad nagu surmaotsust suhtele.
Avastame mitu olukorda, milles paarid veel inertsist tülitsevad ja teevad seda vahel aastaid, aga tegelikult on seal suhe juba läbi. Kuid anname ka hea lihtsa viisi, kuidas suhet hoida ja heade tegudega toita. Saateteema on küsitud Naistejuttude kuulajate poolt, aitäh teile aktiivselt kaasa mõtlemast! Naistejutud mehega: stuudios on Erki Tammleht, temaga vaidlevad tuliselt Triin Palmipuu ja saatejuht Kristina Herodes.

Veel

Naistejutud
Naistejutud
Stuudios on naised! Räägime kõigest, mis parajasti hingel - kõik, mis meelel, see ka keelel! Saated on eetris siin ja portaalis Sõbranna.ee igal laupäeval.

Populaarsed

Hiljutised