Naistejutud. 214. Kuidas unistada nii, et unistused täituksid?

JAGA:


Mis on väga tähtis, aga millest räägitakse kriminaalselt vähe? See on unistamine! Unistamine vajab julgust, arendab loovust ning võtab aega – kui see tähtis töö tegemata jätta, on elu palju raskem, kurvem ja head asjad ei pruugi kunagi sinuni jõuda. Sa ei ole õnnelik oma elus? Äkki oled unistamise unarusse jätnud! Pole hullu, kunagi pole hilja unistama hakata.
Lisaks räägime sellest kuidas on seotud pisarad ja testosteroon ning kes kui palju häält teeb. Arvake ise kus. Nii et äärmiselt olulised teemad toome teieni nagu ikka lustlike kõrvalekalletega, et kuulamine liiga tõsiseks kätte ei läheks.
Külas on Triin Sepp ja Madis Kartau podcastist "Päevapokaal". Kui sa pole veel "Päevapokaali" avastanud, siis on tagumine aeg seda teha – nii julgeid otseütlejaid teisi taskuhäälingute maailmas ei leidu. Iga saade on keskmiselt sama naljakas nagu mõni kreftisem stand-up comedy. Või parem! Saatejuht Kristina Herodes.

Veel

Naistejutud
Naistejutud
Stuudios on naised! Räägime kõigest, mis parajasti hingel - kõik, mis meelel, see ka keelel! Saated on eetris siin ja portaalis Sõbranna.ee igal laupäeval.

Populaarsed

Hiljutised