Mõttekoht, osa 61: Ärge unustage puudutuse keelt – see teeb keha ja vaimuga imesid!

JAGA:


„Kui kallistame kellegagi veidi pikemalt, siis keha hakkab tootma heaoluhormooni. Mida rohkem seda on, seda paremini me end tunneme,“ rõhutab tänases Naistelehe podcastis Mõttekoht arengutreener ning energeetilise ja teadliku puudutuse teraapia praktik Tiina Kraus.

Tiina sõnul on inimene on sotsiaalne olend, kes vajab puudutusi. Nende olulisust meile on raske alahinnata. Seda kinnitavad ka arvukad teadlaste uuringud, mis räägivad üht keelt – puudutus võib teha meie keha ja vaimuga imesid.

Kuidas? Ja kuidas puudutada oma kaaslast või ka iseend nii, et sellest oleks maksimaalselt kasu, sellest tänases saates räägimegi. Neile, kes on puudutuse keele ära unustanud, annab Tiina mõned kasulikud soovitused ka.

Vestlust juhib Naistelehe toimetaja Silja Paavle.

Veel

Mõttekoht
Mõttekoht
Elu on pidevas muutumises ning seetõttu pole midagi hullu tundes, et kõik on kokku jooksnud ning enam edasi minna ei oska. Naistelehe podcast Mõttekoht püüab aidata neist olukordadest võitjana välja tulla. Igal nädalal pakume võimaluse võtta hetke mõtlemiseks keskendudes siin mõnele olulisele päevakajalisele teemale, mille aitab lahti harutada oma valdkonna spetsialist.

Populaarsed

Hiljutised