Mõttekoht, osa 41: Kunst ja teraapia: kuidas loomist enda kasuks tööle panna?

JAGA:


“Igaüks on kogenud, et kui ta teeb midagi talle meeldivat, eriti kui see on kunst, siis mõjub see teraapiliselt,” räägib kunstiterapeut Ethel Espenberg ning räägib Naistelehe podcastis Mõttekoht, millal muutub kunst tegelikult teraapiaks ja kuidas sellest oma igapäevategemistes tuge leida.

Kunsti usutakse päästvat nii inimese hinge kui maailma ning kunstiterapeut Ethel Espenberg kinnitab selle uskumuse paikapidavust. Kunstiterapeudina aitab ta inimestel ühiselt kunsti teha ning ka seda mõtestada.

Mis on täpsemalt kunstiteraapia, kellele see sobib ja kellele ei, kust leiab kunstiterapeute ning kuidas seda valdkonda kodus lihtsal viisil enda kasuks tööle panna, saabki teada tänasest saatest.

Vestlust juhib Naistelehe toimetaja Silja Paavle.

Veel

Mõttekoht
Mõttekoht
Elu on pidevas muutumises ning seetõttu pole midagi hullu tundes, et kõik on kokku jooksnud ning enam edasi minna ei oska. Naistelehe podcast Mõttekoht püüab aidata neist olukordadest võitjana välja tulla. Igal nädalal pakume võimaluse võtta hetke mõtlemiseks keskendudes siin mõnele olulisele päevakajalisele teemale, mille aitab lahti harutada oma valdkonna spetsialist.

Populaarsed

Hiljutised