Mõttekoht, osa 39: Kuidas mõjutavad suhted vanematega laste vaimset tervist?

JAGA:


„Kui vanematega on suhe tugev ja usalduslik, tulevad mõlemad – nii lapsed kui vanemad keerulistest aegadest üheskoos valutumalt läbi,“ kinnitab varajase kaasamise keskuse tegevjuht ja koolitaja Liina Lokko, et vanemate suhe oma lastega mõjutab tugevalt laste vaimset tervist.

Miks on oluline laste ja vanemate hea suhe ja emotsionaalselt tugev side?  Kuidas mõjutab laste vaimset tervist see, kui tema vanem tema kallal näägutab ja tänitab? Kuidas mõjutavad laste ja vanemate suhted laste vaimset tervist? Millal on põhjust oma lapse pärast muretseda? Mida teha, kui lapsevanemana kipub kannatus kaduma? Neile ja ka teistele väga olulistele annab vastuse tänane Naistelehe podcast Mõttekoht.

Vestlust juhib Silja Paavle.

Veel

Mõttekoht
Mõttekoht
Elu on pidevas muutumises ning seetõttu pole midagi hullu tundes, et kõik on kokku jooksnud ning enam edasi minna ei oska. Naistelehe podcast Mõttekoht püüab aidata neist olukordadest võitjana välja tulla. Igal nädalal pakume võimaluse võtta hetke mõtlemiseks keskendudes siin mõnele olulisele päevakajalisele teemale, mille aitab lahti harutada oma valdkonna spetsialist.

Populaarsed

Hiljutised