Mõttekoht, osa 20: Miks tuleks elus kuulata oma südame häält?

JAGA:


„Ükskõik, kui raske on või mis elu ette toob – ma lähen alati iseenda südame soovi järgi, sest ei taha riskida oma eluga nii, nagu seda tegi mu ootamatult surnud isa. Ta oli tihti eluga rahulolematu,“ räägib tänases Naistelehe podcastis Mõttekoht ettevõtja ja arengutreener Liina Vettik, kes õpetab südame järgi elamist ka teistele.
Seda, kui oluline on teada oma kirge ja järgida oma südame häält, õppiski Liina tänu oma isale. Tütresse maast-madalast ettevõtlikkust süstinud mees suri nimelt vaid 51-aastasena täiesti tervelt rattamatkal. Liina, kes oli seni oma tervisega riskides seatud isiklikke eesmärke taga ajanud ning unustanud ära selle, mis talle tõeliselt meeldib, otsustas sellest ootamatust olukorrast õppida.
Mida aga tähendab südame järgi elamine? Miks seda tegema peaks ning kuidas alustada?
Kõigest sellest tänases taskuhäälingu saates räägime.
Vestlust juhib Naistelehe toimetaja Silja Paavle.

Veel

Mõttekoht
Mõttekoht
Elu on pidevas muutumises ning seetõttu pole midagi hullu tundes, et kõik on kokku jooksnud ning enam edasi minna ei oska. Naistelehe podcast Mõttekoht püüab aidata neist olukordadest võitjana välja tulla. Igal nädalal pakume võimaluse võtta hetke mõtlemiseks keskendudes siin mõnele olulisele päevakajalisele teemale, mille aitab lahti harutada oma valdkonna spetsialist.

Hiljutised