Mõttekoht, Osa 15: Mida teha, et suvesuhe kogu senist elu pea peale ei keeraks?

JAGA:


„Kui keegi tahab pärast kirglikku ööd sinuga rääkida, ole ettevaatlik. Kui soovid seda ööd suvesuhte raames hoida, ära parem üldse hakka,“ hoiatab psühholoog ja pereterapeut Kätlin Konstabel. Et inimese meeltes on suve sünonüümideks vaheldus, vabadus ja rõõmutunne, võib tema sõnul igaühega juhtuda, et suvel hakkab süda mõnd inimest kohates kiiremini põksuma.

Mida suvesuhted endaga kaasa toovad? Mida ette võtta, et talvel ei avastaks end ühes korteris elamas inimesega, kellele ei julge ära öelda? Mida teha, kui suvesuhtesse satub inimene, kellel on kaaslane olemas? Mida praeguses koroonaviiruse leviku ajal suvesuhteid sõlmides silmas pidada? Kõigest sellest ja veel paljust muustki suhetega seonduvast tänases Naistelehe podcastis Mõttekoht räägimegi.

Veel

Mõttekoht
Mõttekoht
Elu on pidevas muutumises ning seetõttu pole midagi hullu tundes, et kõik on kokku jooksnud ning enam edasi minna ei oska. Naistelehe podcast Mõttekoht püüab aidata neist olukordadest võitjana välja tulla. Igal nädalal pakume võimaluse võtta hetke mõtlemiseks keskendudes siin mõnele olulisele päevakajalisele teemale, mille aitab lahti harutada oma valdkonna spetsialist.

Populaarsed

Hiljutised