Mõttekoht, Osa 115: Kannapööre karjäärielus: miks ja mida see kaasa võib tuua?

JAGA:


Kui tekib arusaam, et töö pole see, mida eluaeg teha tahaksid, mida siis ette võtta? Kuidas seljatada uue ameti õppimise ning uuele töökohale mineku hirme? Psühholoogiline nõustaja Evi Štukert annab neile küsimustele vastuseid tänases Naistelehe podcastis „Mõttekoht“.
Kui aastate eest oli kombeks, et inimene töötab kogu eluea ühe tööandja juures, siis tänapäeval on selline asi kadunud pigem minevikku. Ometi tundub nii uue ameti õppimine kui uuele töökohale minek hirmutav ning päris paljud jäävad seetõttu kindlaks juba tuttavale. Olemata seejuures rahul sellega, mida tehakse. Kuid mõnikord on ka selge, et ilma kannapöördeta elus ei saa. Üks selline olukord näiteks on see, kui tööle ei minda rõõmuga.
Mis kannapööret tegema ajendab, millega uutele radadele suundudes arvestada ning kuidas üleüldse leida õige teeots, sellest värskes saates räägimegi psühholoogilise nõustaja Evi Štukertiga, kes on elus mitmeid kannapöördeid ette võtnud.
Vestlust juhib Naistelehe toimetaja Silja Paavle.

Veel

Mõttekoht
Mõttekoht
Elu on pidevas muutumises ning seetõttu pole midagi hullu tundes, et kõik on kokku jooksnud ning enam edasi minna ei oska. Naistelehe podcast Mõttekoht püüab aidata neist olukordadest võitjana välja tulla. Igal nädalal pakume võimaluse võtta hetke mõtlemiseks keskendudes siin mõnele olulisele päevakajalisele teemale, mille aitab lahti harutada oma valdkonna spetsialist.

Hiljutised