Mõttekoht, Osa 110: Miks peab inimene olema iseenda parim sõber?

JAGA:


„Kui me pole iseendaga sõbrad, kuidas meil üldse saab olla teisi sõpru?“ küsib arengutreener, superviisor ja praktiseeriv perekonstellöör Anne Õuemaa Naistelehe podcastis „Mõttekoht“. Tema sõnul on nii, et sõprus iseendaga on kõigi suhete alus.

Anne nendib, et meie seas on päris palju inimesi, kes on õppinud naeratama ja olema viisakad, kuid kui on käes tõsisemad olukorrad, tuleb naeratava maski tagant välja tühjus, suur sisemine valu, üksindustunne või hoopis midagi hullemat. Kui aga õppida end aktsepteerima ning olla enesega rahul täpselt sellisena, nagu oled, on võimalik elust õnnelikumana läbi sammuda.

Miks aga inimene kipub maailma kõigi inimeste seast enim piitsutama iseend? Kuidas alustada iseenda tundmaõppimist ja iseendaga sõbraks saamist? Sellest kõigest selles saates räägime.
Vestlust juhib Naistelehe toimetaja Silja Paavle.

Veel

Mõttekoht
Mõttekoht
Elu on pidevas muutumises ning seetõttu pole midagi hullu tundes, et kõik on kokku jooksnud ning enam edasi minna ei oska. Naistelehe podcast Mõttekoht püüab aidata neist olukordadest võitjana välja tulla. Igal nädalal pakume võimaluse võtta hetke mõtlemiseks keskendudes siin mõnele olulisele päevakajalisele teemale, mille aitab lahti harutada oma valdkonna spetsialist.

Hiljutised