Loomade Hääl #66: Töö julmusevaba kosmeetikatööstuse nimel

JAGA:


🎧 Loomade Hääle UUS OSA 🎧

🐳 Selleaastasel Veganmessil osales veebisilla vahendusel ka Michelle Thew, kes on Cruelty Free International* juht, ja tegi ettekande teemal „Töö julmusevaba kosmeetikatööstuse nimel“.

Tegemist on salvestusega ning salvestuse lõpus on ka küsimuste-vastuste voor, kus kuulajate küsimusi küsib Loomuse kommunikatsioonijuht Farištamo Eller.
PS – helikvaliteet on salvestuse lõpus erinev, kuna salvestus on tehtud nii videokõnest kui saalist.

“Loomkatsed on julmad ja täiesti ebavajalikud,” ütleb Michelle. Oma ettekandes tutvustab ta lähemalt CFI tööd ning tutvustab ka alternatiivseid testimismeetodeid, mis on, teadagi, palju täpsemad võrreldes loomkatsetega.

*CFI on rahvusvaheline organisatsioon, mille eesmärgiks on lõpetada loomkatsed. CFI teadlased edendavad meetodeid, mis ei hõlma loomade kasutamist, ja töötavad koos mitmete rahvusvaheliste ettevõtetega, mis soovivad toota julmusevabu tooteid. Eluaegne loomaõiguste aktivist Michelle on organisatsiooni juhtinud juba aastaid.

Veel

Loomade Hääl
Loomade Häälhttps://loomus.ee/
Loomuse podcasti Loomade Hääl eesmärk on tuua kuulajateni loomaõiguslusse ja -kaitsesse süvenev saatesari, tutvustada loomaõigusluses toimuvat, harida ning informeerida, luua kogukonnatunne ja tuua sisse uusi, maailmapilti muutvaid vaatenurki.

Hiljutised