Taavet Hinrikus Wise’i börsileminekust – LHV Podcast 06 2021

JAGA:


Eestlaste loodud ükssarvik suundub Londoni börsile, et iga klient saaks soovi korral finantsettevõttest tükikese. LHV podcasti stuudios on külas Wise’i kaasasutaja Taavet Hinrikus, kes tutvustab, mis ettevõttega on tegu, räägib börsile suundumisest ja sellest, kuidas tehnoloogiaettevõtted finantsturgu uuendavad. Kus maal Wise oma arengus on? Mida veel plaanitakse? Küsis LHV vanemmaakler Nelli Janson.

Vaata lähemalt: wise.com/owners

Podcastis esitatud teave on informatiivne, tegemist ei ole investeerimissoovituse ega nõustamisega. Enne investeerimisotsuse tegemist küsi nõu asjatundjalt, tutvu prospekti, ametliku teabe ja riskidega. Investeerimisteenuste pakkuja on AS LHV Pank.

Veel

LHV
LHVhttps://www.lhv.ee
LHV on Eesti pank ja pensionifondide haldur. Meie visiooniks on Eesti, kus inimesed ja ettevõtted julgevad suurelt mõelda, ette võtta ja tulevikku investeerida. LHV Podcastiga juhime tähelepanu teemadele nagu majandus, investeerimine, ettevõtlus, pangandus ja innovatsioon. Kõigele, mis LHV-ga kokku käib. Põnevad jutuajamised ja inimesed. Ootame ka sinu tagasisidet. Head kuulamist!

Populaarsed

Hiljutised