Randy Padar noortest ja investeerimisest – LHV Podcast 11 2019

JAGA:


LHV Noortepanga projektijuht Liis Lepik räägib Randy Padariga, noore investori ja LHV noorte mõttepanga liikmega, noorena investeerimisest. Järjest populaarsem on astuda oma esimesed sammud investeerimisvallas juba koolipingis istudes. Kui kerge või raske sellega algust teha on ning kust üldse leiab üks noor vaba raha, mida investeerida? Kõige selle kohta jagabki oma kogemusi Randy Padar.

Finantsteenuseid pakub AS LHV Pank. Tutvu finantsteenuste tingimustega aadressil www.lhv.ee ja küsi nõu meie asjatundjalt. Podcastis esitatud seisukohad on informatiivsed ja ei ole mõeldud soovitusena müüa või osta mainitud väärtpabereid. Investeerimisotsuste tegemisel kasuta ametlikku informatsiooni väärtpaberi kohta, tutvudes riskide ja tingimustega.

Veel

LHV
LHVhttps://www.lhv.ee
LHV on Eesti pank ja pensionifondide haldur. Meie visiooniks on Eesti, kus inimesed ja ettevõtted julgevad suurelt mõelda, ette võtta ja tulevikku investeerida. LHV Podcastiga juhime tähelepanu teemadele nagu majandus, investeerimine, ettevõtlus, pangandus ja innovatsioon. Kõigele, mis LHV-ga kokku käib. Põnevad jutuajamised ja inimesed. Ootame ka sinu tagasisidet. Head kuulamist!

Populaarsed

Hiljutised