Päevakauplemisest Marek Kalliniga – LHV Podcast 01 2018

JAGA:


LHV esimeses podcastis on meie vanemmaakleri Nelli Jansoni vestluskaaslane päevakaupleja Marek Kallin. Jutuajamise teemaks on kauplemine, kauplemisega alustamine ja mida tehingute tegemisel silmas pidada. Puutumata ei jää ka aktuaalne krüptoraha teema.

Marek Kallin on õige inimene aktsiakauplemist tutvustama, kuna teda võib pidada ka kauplemise maaletoojaks Eestisse. Peaaegu kahe aastakümne jooksul on Marek tõestanud, kuidas õigesti tehinguid tehes on võimalik edukas olla. Täna tegeleb Marek ka kauplemisalaste koolituste tegemisega.

Finantsteenuseid pakub AS LHV Pank. Tutvu finantsteenuste tingimustega aadressil www.lhv.ee ja küsi nõu meie asjatundjalt.

Veel

LHV
LHVhttps://www.lhv.ee
LHV on Eesti pank ja pensionifondide haldur. Meie visiooniks on Eesti, kus inimesed ja ettevõtted julgevad suurelt mõelda, ette võtta ja tulevikku investeerida. LHV Podcastiga juhime tähelepanu teemadele nagu majandus, investeerimine, ettevõtlus, pangandus ja innovatsioon. Kõigele, mis LHV-ga kokku käib. Põnevad jutuajamised ja inimesed. Ootame ka sinu tagasisidet. Head kuulamist!

Hiljutised