Maaklerite tund 5.05.2022: aprill väärtpaberiturgudel

JAGA:


LHV vanemmaakler Nelli Janson ja Change’i kauplemisüksuse juht Marten Raudsepp vaatavad üle Balti ja välisbörsidel toimunu. Aprillis alanud tulemuste hooaeg on toonud mitmeid uudiseid ja andnud põhjuse vaadata peale ettevõtete käekäigule. Kuidas mõjutavad turgusid mitmed sündmused, mida jagub siin ja sealpool ookeani.

Finantsteenuseid pakub AS LHV Pank. Tutvu finantsteenuste tingimustega aadres-sil www.lhv.ee ja küsi nõu meie asjatundjalt. Podcastis esitatud seisukohad on informatiivsed ja ei ole mõeldud soovitusena müüa või osta mainitud väärtpabereid. Investeerimisotsuste tegemisel kasuta ametlikku informatsiooni väärtpaberi kohta, tutvudes riskide ja tingimustega.

Veel

LHV
LHVhttps://www.lhv.ee
LHV on Eesti pank ja pensionifondide haldur. Meie visiooniks on Eesti, kus inimesed ja ettevõtted julgevad suurelt mõelda, ette võtta ja tulevikku investeerida. LHV Podcastiga juhime tähelepanu teemadele nagu majandus, investeerimine, ettevõtlus, pangandus ja innovatsioon. Kõigele, mis LHV-ga kokku käib. Põnevad jutuajamised ja inimesed. Ootame ka sinu tagasisidet. Head kuulamist!

Hiljutised