Maaklerite Tund 28.07.2021: juuli Balti ja maailma turgudel

JAGA:


LHV vanemmaakler Nelli Janson ja Change’i diiler Marten Raudsepp võtavad vaatluse alla suvise juulikuu sündmused aktsiaturgudel. Vaadatakse üle turgude tippaktsiad ja börsidebüüdid. Kuidas on Balti börs elu sisse saanud, miks rallivad siin pankade aktsiad ja kuidas on niigi kuumale USA turule mõjunud tulemuste hooaeg. Arutletakse ka Hiina teemal, kus ettevõtted ise on põnevad kuid makrokeskkond riskantne.

Finantsteenuseid pakub AS LHV Pank. Tutvu finantsteenuste tingimustega aadressil www.lhv.ee ja küsi nõu meie asjatundjalt. Podcastis esitatud seisukohad on informatiivsed ja ei ole mõeldud soovitusena müüa või osta mainitud väärtpabereid. Investeerimisotsuste tegemisel kasuta ametlikku informatsiooni väärtpaberi kohta, tutvudes riskide ja tingimustega.

Veel

LHV
LHVhttps://www.lhv.ee
LHV on Eesti pank ja pensionifondide haldur. Meie visiooniks on Eesti, kus inimesed ja ettevõtted julgevad suurelt mõelda, ette võtta ja tulevikku investeerida. LHV Podcastiga juhime tähelepanu teemadele nagu majandus, investeerimine, ettevõtlus, pangandus ja innovatsioon. Kõigele, mis LHV-ga kokku käib. Põnevad jutuajamised ja inimesed. Ootame ka sinu tagasisidet. Head kuulamist!

Populaarsed

Hiljutised