LHV äriminutid #13 – millised tehisaru lahendused aitavad su ettevõttel kiiremini kasvada?

JAGA:


Süveneme tehisaru (AI) rolli Eesti ettevõtluses ja avaldame mõned kohalikud näited, kuidas ettevõtted uut tehnoloogiat rakendavad. Lisaks räägime erinevatest tööriistadest, mis aitavad äriprotsesse automatiseerida ning tööd tulemuslikumaks muuta. Kuula ja saa teada, kuidas tehisaru ja automatiseerimine võivad kaasa aidata sinu ettevõtte arengule.

“Äriminutid” on ettevõtlusest ja ettevõtjatest rääkiv lühisaade, mis ilmub kaks korda nädalas. Saadet viivat läbi LHV ettevõtete finantseerimise juht Marko Kiisa ja B2B-turundusspetsialist Johannes Kanter. Markole ja Johannesele saab kirjutada aadressil [email protected].

Veel

LHV
LHVhttps://www.lhv.ee
LHV on Eesti pank ja pensionifondide haldur. Meie visiooniks on Eesti, kus inimesed ja ettevõtted julgevad suurelt mõelda, ette võtta ja tulevikku investeerida. LHV Podcastiga juhime tähelepanu teemadele nagu majandus, investeerimine, ettevõtlus, pangandus ja innovatsioon. Kõigele, mis LHV-ga kokku käib. Põnevad jutuajamised ja inimesed. Ootame ka sinu tagasisidet. Head kuulamist!

Populaarsed

Hiljutised