Külas Aavo Kärmas ja Veiko Räim: Enefit Greeni esimene börsiaasta

JAGA:


Kodubörsi viimaste aastate üheks tähtsündmuseks kujunes Enefit Greeni börsile tulek 2021. aasta sügisel. Tänaseks on ettevõte veidi üle aasta börsil olnud, kasvatanud kasumit, maksnud oma aktsionäridele juba ka dividende ning nende aktsia on vaikselt, aga visalt vaatamata keerulistele aegadele ülespoole rühkinud. Uurime ettevõtte juhatuse esimehelt Aavo Kärmaselt ja finantsjuhilt Veiko Räimelt, kuidas nad ise esimese börsiaasta kokku võtavad, millised on käimasolevad projektid ja mis arenguid võib oodata energiaturul. Küsimusi esitas LHV maakleritegevuse juht Sander Pikkel. NB! Vabandame, et Veiko heli veidi kõigub.

Finantsteenuseid pakub AS LHV Pank. Tutvu finantsteenuste tingimustega aadressil gate.sc/?url=http%3A%2F%2Fwww.lhv.ee&token=4a0e82-1-1673353593337 ja küsi nõu meie asjatundjalt. Podcastis esitatud seisukohad on informatiivsed ja ei ole mõeldud soovitusena müüa või osta mainitud väärtpabereid. Investeerimisotsuste tegemisel kasuta ametlikku informatsiooni väärtpaberi kohta, tutvudes riskide ja tingimustega.

Veel

LHV
LHVhttps://www.lhv.ee
LHV on Eesti pank ja pensionifondide haldur. Meie visiooniks on Eesti, kus inimesed ja ettevõtted julgevad suurelt mõelda, ette võtta ja tulevikku investeerida. LHV Podcastiga juhime tähelepanu teemadele nagu majandus, investeerimine, ettevõtlus, pangandus ja innovatsioon. Kõigele, mis LHV-ga kokku käib. Põnevad jutuajamised ja inimesed. Ootame ka sinu tagasisidet. Head kuulamist!

Populaarsed

Hiljutised