Ain Hanschmidt ja Martti Talgre Infortari IPO-st – LHV podcast 17 2023

JAGA:


Baltikumi üks suuremaid investeeringute valdusettevõtjaid Infortar avalikustas täna oma aktsiapakkumise tingimused ning avas investoritele märkimise võimaluse. Meil on stuudios külas Infortari juhatuse liige Ain Hanschmidt ja tegevjuht Martti Talgre, et selgitada, miks ja milliste plaanidega Infortar börsile tuleb. Kas praegu on üldse hea aeg börsile tulekuks? Kuidas kujunesid IPO tingimused? Mida kaastava rahaga plaanitakse teha? LHV maakleritegevuse juht Sander Pikkel teeb selgeks kõik olulisema, mis Infortari avalikku aktsiapakkumist puudutab.

Vaata lähemalt: www.lhv.ee/infortar

Podcastis esitatud teave on informatiivne, tegemist ei ole investeerimissoovituse ega nõustamisega. Emitent on Infortar AS. Emitendi aktsiaid pakutakse avalikult üksnes Eestis, Lätis ja Leedus. Enne investeerimisotsuse tegemist tuleb investoril tutvuda prospekti, kogu ametliku teabe ja riskidega. Vajadusel küsi nõu asjatundjalt. Investeerimisteenuste pakkuja on AS LHV Pank.

Veel

LHV
LHVhttps://www.lhv.ee
LHV on Eesti pank ja pensionifondide haldur. Meie visiooniks on Eesti, kus inimesed ja ettevõtted julgevad suurelt mõelda, ette võtta ja tulevikku investeerida. LHV Podcastiga juhime tähelepanu teemadele nagu majandus, investeerimine, ettevõtlus, pangandus ja innovatsioon. Kõigele, mis LHV-ga kokku käib. Põnevad jutuajamised ja inimesed. Ootame ka sinu tagasisidet. Head kuulamist!

Populaarsed

Hiljutised