28.06.23 Nädal turgudel: Turutegijatel aasta täis – kuidas edasi?

JAGA:


Investeerimisest ja majandusest räägivad vanemmaakler Nelli Janson, majandusanalüütik Kristo Aab ja investor Karl Tiit. Teeme kokkuvõtte Turutegijate esimesest aastast ja tõmbame senisele joone alla. Samas vaatame edasi – mida on investoreil oodata teiselt poolaastalt? Kui tugev on reaalmajandus ja kuidas areneb intressikeskkond? Kõlavad ka mõned soovitused, milliseid sektoreid ja väärtpabereid pingsamalt jälgida.

Kirjuta meile aadressil mailto:[email protected]

Finantsteenuseid pakub AS LHV Pank. Tutvu finantsteenuste tingimustega aadressil gate.sc/?url=http%3A%2F%2Fwww.lhv.ee&token=90aac6-1-1687955729377 ja küsi nõu meie asjatundjalt. Podcastis esitatud seisukohad on informatiivsed ja ei ole mõeldud soovitusena müüa või osta mainitud väärtpabereid. AS LHV Pank ei vastuta teabe põhjal tehtud otsuste eest. Investeerimine on seotud võimaluste ja riskidega, väärtpaberite turuväärtus võib nii kasvada kui ka kahaneda. Välisturgudel võivad tootlust mõjutada valuutakursside kõikumised. Võimalike kajastatud väärtpaberite ja finantsindeksite eelmiste või tulevaste perioodide tootlus ei tähenda lubadust ega viidet järgmiste perioodide tootluse kohta. Investeerimisotsuste tegemisel kasuta ametlikku informatsiooni väärtpaberi kohta, tutvudes iseseisvalt riskide ja tingimustega.

Veel

LHV
LHVhttps://www.lhv.ee
LHV on Eesti pank ja pensionifondide haldur. Meie visiooniks on Eesti, kus inimesed ja ettevõtted julgevad suurelt mõelda, ette võtta ja tulevikku investeerida. LHV Podcastiga juhime tähelepanu teemadele nagu majandus, investeerimine, ettevõtlus, pangandus ja innovatsioon. Kõigele, mis LHV-ga kokku käib. Põnevad jutuajamised ja inimesed. Ootame ka sinu tagasisidet. Head kuulamist!

Hiljutised