27.12.2023 Nädal turgudel: investeerimisteenuste juhid võtavad lõppeva aasta kokku

JAGA:


Käes on lõppeva 2023. aasta viimane episood. Seekordses saates on LHV investeerimisteenuste juht Allan Gaidunko ja LHV privaatpanganduse investeerimisteenuste juht Argo Metsaru, kes käivad läbi aasta kõige olulisemad sündmused, suurimad mõjutajad ja annavad börsiaastale oma hinnangu. Samuti kuuleme veidi lähemalt, millega tegeleb LHV privaatpangandus ja mis on portfellihalduse teenus ning andsime lõpetuseks ka paar lugemis- ja kuulamissoovitust.

Kirjuta meile aadressil [email protected].

Finantsteenuseid pakub AS LHV Pank. Tutvu finantsteenuste tingimustega aadressil www.lhv.ee ja küsi nõu meie asjatundjalt. Podcastis esitatud seisukohad on informatiivsed ja ei ole mõeldud soovitusena müüa või osta mainitud väärtpabereid. AS LHV Pank ei vastuta teabe põhjal tehtud otsuste eest. Investeerimine on seotud võimaluste ja riskidega, väärtpaberite turuväärtus võib nii kasvada kui ka kahaneda. Välisturgudel võivad tootlust mõjutada valuutakursside kõikumised. Võimalike kajastatud väärtpaberite ja finantsindeksite eelmiste või tulevaste perioodide tootlus ei tähenda lubadust ega viidet järgmiste perioodide tootluse kohta. Investeerimisotsuste tegemisel kasuta ametlikku informatsiooni väärtpaberi kohta, tutvudes iseseisvalt riskide ja tingimustega.

Veel

LHV
LHVhttps://www.lhv.ee
LHV on Eesti pank ja pensionifondide haldur. Meie visiooniks on Eesti, kus inimesed ja ettevõtted julgevad suurelt mõelda, ette võtta ja tulevikku investeerida. LHV Podcastiga juhime tähelepanu teemadele nagu majandus, investeerimine, ettevõtlus, pangandus ja innovatsioon. Kõigele, mis LHV-ga kokku käib. Põnevad jutuajamised ja inimesed. Ootame ka sinu tagasisidet. Head kuulamist!

Populaarsed

Hiljutised