26.04.23 Nädal turgudel: tulemuste hooaeg jätkub positiivsete üllatuste võtmes

JAGA:


Tänases podcastis jätkame ettevõtete värskete majandustulemuste analüüsiga, kui vaatluse all on nii suurte tehnoloogia- kui ka jaekaeubandushiidude käekäik. Heidame tagasivaatava pilgu Credit Suisse’i ja First National Banki ponnistustele esimeses kvartalis ning räägime muuhulgas ka börsivälistest tehingutest Euroopa- ja Ameerika turgudel. Podcastis vestlesid LHV majandusanalüütik Kristo Aab ja investeerimisteenuste juht Allan Gaidunko.

Kirjuta meile aadressil mailto:[email protected].

Finantsteenuseid pakub AS LHV Pank. Tutvu finantsteenuste tingimustega aadressil gate.sc/?url=http%3A%2F%2Fwww.lhv.ee&token=c805a4-1-1682504709410 ja küsi nõu meie asjatundjalt. Podcastis esitatud seisukohad on informatiivsed ja ei ole mõeldud soovitusena müüa või osta mainitud väärtpabereid. AS LHV Pank ei vastuta teabe põhjal tehtud otsuste eest. Investeerimine on seotud võimaluste ja riskidega, väärtpaberite turuväärtus võib nii kasvada kui ka kahaneda. Välisturgudel võivad tootlust mõjutada valuutakursside kõikumised. Võimalike kajastatud väärtpaberite ja finantsindeksite eelmiste või tulevaste perioodide tootlus ei tähenda lubadust ega viidet järgmiste perioodide tootluse kohta. Investeerimisotsuste tegemisel kasuta ametlikku informatsiooni väärtpaberi kohta, tutvudes iseseisvalt riskide ja tingimustega.

Veel

LHV
LHVhttps://www.lhv.ee
LHV on Eesti pank ja pensionifondide haldur. Meie visiooniks on Eesti, kus inimesed ja ettevõtted julgevad suurelt mõelda, ette võtta ja tulevikku investeerida. LHV Podcastiga juhime tähelepanu teemadele nagu majandus, investeerimine, ettevõtlus, pangandus ja innovatsioon. Kõigele, mis LHV-ga kokku käib. Põnevad jutuajamised ja inimesed. Ootame ka sinu tagasisidet. Head kuulamist!

Populaarsed

Hiljutised