21.02.2024 Nädal turgudel: külas sariettevõtja, investor ja idumaailma aktivist Lev Dolgatsjov

JAGA:


Turutegijad on taas teie ees koos külalisega. Meil käis külas sariettevõtja, pikaalise kogemusega investor ja start-up maailma aktivist Lev Dolgatsjov, kes rääkis enda tegemistest erinevates iduettevõtetes ja sealses sektoris. Arutasime, kuidas Lev oma investeeringuid vaatab ja valib, aga tegime juttu ka kaitsevaldkonna innovatsioonikiirendist NATO DIANA, mille juures Lev juhtiv-mentorina toimetab. Üle ega ümber ei saanud ka AI juttudest. Saadet juhtisid LHV investorkogukonna juht Nelli Janson ja makroanalüütik Triinu Tapver.

Kirjuta meile aadressil [email protected].

Finantsteenuseid pakub AS LHV Pank. Tutvu finantsteenuste tingimustega aadressil www.lhv.ee ja küsi nõu meie asjatundjalt. Podcastis esitatud seisukohad on informatiivsed ja ei ole mõeldud soovitusena müüa või osta mainitud väärtpabereid. AS LHV Pank ei vastuta teabe põhjal tehtud otsuste eest. Investeerimine on seotud võimaluste ja riskidega, väärtpaberite turuväärtus võib nii kasvada kui ka kahaneda. Välisturgudel võivad tootlust mõjutada valuutakursside kõikumised. Võimalike kajastatud väärtpaberite ja finantsindeksite eelmiste või tulevaste perioodide tootlus ei tähenda lubadust ega viidet järgmiste perioodide tootluse kohta. Investeerimisotsuste tegemisel kasuta ametlikku informatsiooni väärtpaberi kohta, tutvudes iseseisvalt riskide ja tingimustega.

Veel

LHV
LHVhttps://www.lhv.ee
LHV on Eesti pank ja pensionifondide haldur. Meie visiooniks on Eesti, kus inimesed ja ettevõtted julgevad suurelt mõelda, ette võtta ja tulevikku investeerida. LHV Podcastiga juhime tähelepanu teemadele nagu majandus, investeerimine, ettevõtlus, pangandus ja innovatsioon. Kõigele, mis LHV-ga kokku käib. Põnevad jutuajamised ja inimesed. Ootame ka sinu tagasisidet. Head kuulamist!

Populaarsed

Hiljutised