240. Osa: Aivar Pohlak avameelselt: kuidas töötab jalgpalliliit ja kuhu kadus Flora võlg?

JAGA:


„Kolmanda poolaja“ stuudios oli Kaarel Tälli vestluspartneriks jalgpalliliidu juht Aivar Pohlak.

58aastane Eesti jalgpalli legend selgitas, kuidas toimub alaliidu juhtimine. Miks talle ei meeldi, et inimesi lahterdatakse koalitsiooniks ja opositsiooniks. Miks tal pole alaliidu juhiks pürgides kunagi ühtegi vastaskandidaati? Kuidas jõutakse kõigil üldkogudel konsensusele või sellele väga lähedase tulemuseni? Kas meeste koondise käekäigu põhjal saab anda hinnangu ka alaliidu tööle?

Kuhu kadus Flora võlg Tallinna linna ees? Miks kuulub jalgpalliliidu liikmete hulka kolm FC Florat ja viis FC Kuressaaret? Milline näeb välja Eesti jalgpall pärast Aivar Pohlakut? Kas järgmine alaliidu juht saab oma töö eest palka? Millega täpselt tegeleb Sport&Net Grupp OÜ? Milline on seal ettevõttes Aivari roll? Kas ta näeb huvide konflikti Flora, enda ja alaliidu töös? Kas Karel Voolaid tegi oma tööd koondise peatreenerina hästi? Miks on nii, et endiselt räägivad kogenud treenerid, et Eestis teevad noored liiga vähe trenni? Kas alaliit on jäänud mõne otsuse või reformiga hiljaks? Miks ei avalda jalgpalliliit juhatuse koosolekute protokolle? Ja nii edasi.

Lühikokkuvõte: juttu jätkus kauemaks! Hüva kuulamist.

Veel

Kolmas poolaeg
Kolmas poolaeg
Kolmas poolaeg on ajalehe Õhtuleht jalgpallisaade. Erilise tähelepanu all on Eesti vutt ning kohalikud jalgpallurid. Tähelepanuta ei jää ka maailma tipptase.

Hiljutised