12. Kinoveebi Jututuba: kas sellist Godzilla filmi me tahtsimegi?

JAGA:


“Kinoveebi Jututuba” on taskuhääling, kus Kinoveebi peatoimetaja Ra Ragnar Novod, Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod ning filmistsenarist ja – kriitik Helen Schasmin võtavad igal nädalal läbi uued filmid ja seriaalid ning ka olulisemad filmiuudised.

“Kinoveebi Jututoa” 12. saates võtavad Ragnar, Henryk ja Helen (keda seekord polnud) läbi olulisemad filmiuudised meilt ja mujalt.

Seejärel arutatakse, mis filme ja seriaale on vahepeal koduste vahendite (Netflix jne) abil vaadatud ning antakse hinnang praegu kinodes olevatele filmidele “Aladin”, “Brightburn” ja “Godzilla II: koletiste kuningas”.

Lisaks uurime, mida sel nädalal kinos vaadata ning jagame ka koduseid filmi – ja seriaalisoovitusi.

0:00 Uudised meilt ja mujalt

1:15:59 Mida oleme kinos ja kodus vaadanud? (“Chernobyl”, “Aladin”, “Brightburn” ja “Godzilla II: koletiste kuningas” jpm)

2:10:03 Mida sel nädalal kinos ja kodus vaadata? Ehk nädala filmi – ja seriaalisoovitused.

Kui sul tekkisid küsimused ja kommentaarid, siis saad need jätta meile siin: [email protected]

Veel

Kinoveebi jututuba
Kinoveebi jututuba
“Kinoveebi jututuba” on taskuhääling, kus Kinoveebi peatoimetaja Ra Ragnar Novod, Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod ning filmistsenarist ja -kriitik Helen Schasmin võtavad igal nädalal läbi uued filmid ja seriaalid ning ka olulisemad filmiuudised.

Populaarsed

Hiljutised