#188 | Surmasuust tagasi tulnud Gerda Rand ja tema teekond investeerimises ja kinnisvaras

JAGA:


“Kinnisvarajutud” podcasti 188. osas on meil külas ema, investor ja mentor Gerda Rand, kelle teekond investeerimise ja seejuures ka kinnisvara juurde on sõna otseses mõttes kulgenud läbi ühe surmalähedase kogemuse. Gerda on nimelt 22-kordne Eesti meister jalgrattaspordis, kuid tema olümpiaunistuse rikkus üks veoautojuht, kes treeningul talle ja tema kaaslastele maanteel otsa sõitis.

Mitu päeva hiljem haiglas koomast ärganud Gerda asus seejärel teekonnale, kus tuli lisaks uuesti käima õppimisele paljud asjad täiesti ümber mõelda. Juba 20-aastasena investeerimisega algust teinud Gerda esimene eesmärk oli 25. eluaastaks saada kroonimiljonäriks. See siht sai varuga täidetud ja tänaseks on ta jõuliselt liikumas miljoni euro suuruse portfelli suunas.

Kuulsa “raamatumüüjate kooli” läbi käinud Gerda sisenes üürikinnisvarasse esmakordselt juba 2014. aastal, kui ostis oma esimese korteri kui põrsa kotis. Pärast seda on portfelli lisandunud veel mõned pikajalise üüri korterid ning korralik kogemus on ka lühiajalise rendiga, kui Gerda haldab Pärnus kuulsat Vesiroosi penthouse’i, kus ta ka ise osanikuks on.

Sellele kõigele lisaks räägime ka Gerda ühest missioonist ehk teiste aitamisest läbi mentordamise ning kellel pärast selle saate kuulamist on soov Gerdaga kontakti saada, siis tema kodulehekülg on: www.gerdarand.ee.

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud. Jälgi meid ka Instagramis: www.instagram.com/kinnisvarajutud/

Vaata ka meie koolituskeskkonda Kinnisvaraseminarid.ee ja Instagramis www.instagram.com/kinnisvaraseminarid/

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: www.patreon.com/kinnisvarajutud

Veel

Kinnisvarajutud
Kinnisvarajutud
Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti rääkida. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks. Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik. Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud.

Populaarsed

Hiljutised