#186 | Äripinnad, Mustaka paneelikad ja flippimine ehk Aleksei Oleinik ning tema teekond kinnisvaras

JAGA:


“Kinnisvarajutud” podcasti 186. osas on meil külas ettevõtja ja kinnisvarainvestor Aleksei Oleinik, kelle teekond investorina sai alguse pulmakingiks saadud rahadest, mis koos abikaasaga otsustati suunata enda tuleviku kindlustamisele.

Oma esimese objektiga ujus Aleksei veidi vastuvoolu, kui ostis endale Kristiinesse äripinna, sealt edasi on aga põhiliselt teemaks olnud Mustamäe 2-toalised paneelikad. Lisaks on Aleksei aidanud käima lükata ühe eduka hambakliiniku, kus ta on lisaks ettevõtlusele ka kinnisvaraalaselt häid otsuseid teinud.

Alekseil tuleb huvitavaid lugusid varrukast ning teemadering on väga lai, ettevõtlusest suurte äripindade renoveerimise ja lõpuks ka päris suures mahus flippimise ja TikTokis müttamiseni. Lõpetuseks saame veel ka teada, mis on Aleksei ambitsioonideks kinnisvaras ning võime ette öelda, et madalad need sihid pole.

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud. Jälgi meid ka Instagramis: www.instagram.com/kinnisvarajutud/

Vaata ka meie koolituskeskkonda Kinnisvaraseminarid.ee ja Instagramis www.instagram.com/kinnisvaraseminarid/

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: www.patreon.com/kinnisvarajutud

Veel

Kinnisvarajutud
Kinnisvarajutud
Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti rääkida. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks. Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik. Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud.

Populaarsed

Hiljutised