#180 | Liis Randma – karjääripöörde teinud endine õpetaja investeerib ja katsetab flippimist

JAGA:


“Kinnisvarajutud” podcasti 180. osas on meil laua taga juttu vestmas kinnisvarahuviline Liis Randma, kes naljaga pooleks nimetas ennast ka identiteedikriisis investoriks. Pikalt õpetajana töötanud Liis otsustas ühel hetkel teha karjääris pöörde ning astuda ettevõtja käänulisele aga huvitavale rajale.

Läbi Naisinvestorite Klubi investeerimise juurde jõudnud Liis on kinnisvara vastu huvi tundnud juba umbes viis-kuus aastat, aga reaalselt tegutsenud on alles viimastel aastatel. Tänaseks on Liisil kaks üüriobjekti ning hetkel on müügis üks flipikorter.

Liis alustas oma kinnisvarasse investeerimist kohe väga keerulise objektiga – korteriga puumajas miljööväärtuslikus Telliskivi piirkonnas. Väga põnevat arutamist on ka sõpradega koos tehtud flippimise kohta, mis salvestuse hetkel on veel müügiprotsessis.

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud. Jälgi meid ka Instagramis: www.instagram.com/kinnisvarajutud/

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: www.patreon.com/kinnisvarajutud

Veel

Kinnisvarajutud
Kinnisvarajutud
Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti rääkida. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks. Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik. Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud.

Populaarsed

Hiljutised