#177 | Külas on Bigbank! Kodu- ja ärilaenudest ning võimalikust laenutootest flippijatele

JAGA:


“Kinnisvarajutud” podcasti 177. osas räägime taas ausalt ja avameelselt suurest rahast, kui meil on külas Bigbank Eesti äriüksuse juht Jonna Pechter. Kuna kinnisvarasse investeerimisel on finantsvõimenduse kasutamine üks alustalasid, siis on hea uurida, mismoodi pangad praegusele olukorrale majanduses vaatavad ning kui varmalt ollakse valmis laenu andma. Nagu arvata võib, siis jagame seegi kord episoodi kaheks, kui esmalt räägime ära kodulaenu teemad ning seejärel võtame ette kõik ärilaenudesse puutuva.

Ilma liigselt kaarte avamata võib juba ette öelda, et vähemalt Bigbank on küll praegu laenude väljaandmise kursil ning paistab, et koduostu plaanide või uue investeerimisobjekti ideega võib nende poole pöörduda küll. Kodulaenu osas räägime üsna konkreetselt näiteks lahti ka selle, kuidas Bigbank suhtub kodulaenuga üürikorterite ostmisesse.

Ärilaenude pooles annab Jonna lootust, et Bigbank on kaalumas täpselt sobivat laenutoodet ka flippijatele. Samuti kordame jällegi üle kõik need põhitõed, kuidas ennast panga silmis võimalikult laenukõlbulikumaks muuta. Lõpetuseks küsime ära ka praegusel ajal paljude inimeste mõtetes oleva küsimuse, et mis saab meie laenudest siis, kui kinnisvaraobjekt peaks näiteks sõjategevuse tulemusel hävinema.

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud. Jälgi meid ka Instagramis: www.instagram.com/kinnisvarajutud/

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: www.patreon.com/kinnisvarajutud

Veel

Kinnisvarajutud
Kinnisvarajutud
Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti rääkida. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks. Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik. Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud.

Populaarsed

Hiljutised