#174 | Millal? Miks Kuidas? Kuulajad küsisid ja meie vastame!

JAGA:


“Kinnisvarajutud” podcasti 174. osas võtame ette kuulajatelt laekunud küsimused, mis meile saadeti nii Facebookis, Instagramis kui ka meili teel. Suur tänu ja kiitus meie kuulajatele, kes tõepoolest huvitavaid küsimusi esitasid ning kuigi me üritasime tempokalt vastata, siis venis episood sellele vaatamata 1,5 tunni pikkuseks.

Jagame kuulajate küsimused kolmeks suuremaks plokiks, kui esmalt võtame ette üldisemad kinnisvaraturuga või suurema vaatega seotud küsimused, seejärel proovime vastata küsimused erinevate väiksemate teemade ja konkreetsemate probleemide kohta ning magustoiduks jätame küsimused meie enda kohta ning ka mõned n-ö naljaga pooleks esitatud järelpärimised.

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud. Jälgi meid ka Instagramis: www.instagram.com/kinnisvarajutud/

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: www.patreon.com/kinnisvarajutud

Veel

Kinnisvarajutud
Kinnisvarajutud
Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti rääkida. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks. Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik. Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud.

Populaarsed

Hiljutised